W ramach prowadzonej działalności możemy zaoferować Państwu wynajem sprzętu, którym dysponujemy. Jednocześnie przypominamy, że sterowanie i nawigowanie bezzałogowymi statkami powietrznymi wymaga posiadania odpowiednich uprawnień ku temu. Jeżeli nikt z Państwa firmy lub podmiotu wynajmującego nie dysponuje takimi uprawnieniami, zapraszamy na szkolenie lub też oferujemy obsługę drona ze strony naszego personelu. Zachowanie zasad bezpieczeństwa oraz przestrzeganie przepisów ruchu powietrznego jest niezwykle istotne, stąd apelujemy, by każdy miał to na uwadze. Sprzęt, którym dysponujemy jest bardzo zróżnicowany, co powoduje, że sprawdzi się do różnych zadań, zleceń i wyzwań.

Obsługa bezzałogowego statku powietrznego wymaga wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Ze swojej strony może zaoferować nie tylko wynajem sprzętu czy kursy, które pozwalają na uzyskanie odpowiednich uprawnień, ale również udostępniamy obiekty, które sterowane są przez naszych pracowników. Bezzałogowe statki powietrzne coraz częściej wykorzystywane są  również podczas różnorodnych imprez rodzinnych, wydarzeń komercyjnych czy firmowych eventów. Z przyjemnością uświetnimy organizowane przez Państwa wydarzenie pokazem lotniczym naszych bezzałogowych statków powietrznych.

Sprzęt który możemy wynająć to

9
Phantom 3 Advenced spełniający wymagania BVLOS wraz z ospętem dodatkowym (Ipad, ładowarka, skrzynia etc) – 3 szt.
9
Phantom 3 Standard spełniający wymagania VLOS wraz z osprzętem dodatkowym(ładowarka,skrzynia) – 3 szt.
9
X8 multirotor – BSP przygotowany do fotogramerii z apratem 24Mpx, stacją naziemną, zestawem FPV oraz osprzętem dodatkowym (ładowarka, okablowanie, RFD). Spełniający wymagania BVLOS. Waga 8kg – 1 szt.
9
Samolot X-Cloud – BSP przygotowany do fotogrametrii z aparatem 24 Mpx, stacją naziemną, zestawem FPV oraz osprzętem dodatkowym (ładowarka, okablowanie, RFD). Spełniający wymagania BVLOS. Waga 6kg – 2 szt.

Sprzęt który możemy serwisować to BSP dowolnego producenta tj. DJI, Yuneec, Areomao, Flytech oraz inni. Wykonujemy zarówno naprawy jak i wymianę poszczególnych komponentów.

Fotografia z lotu ptaka to nie tylko doskonały sposób na nieco inne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, ale również doskonała pamiątka ze ślubu, wesela, wydarzenia firmowego czy festynu. Pułap, na którym bezzałogowe statki powietrzne mogą robić zdjęcia jest stosunkowo wysoki,  a to powoduje, że zakres jego „spojrzenia” jest znacznie szerszy. Co więcej, fotografia wykonana z tej perspektywy zawsze będzie się wyróżniać wobec fotografii naziemnej. Zdjęcia wykonywane za pomocą dronów pozwalają uchwycić więcej i inaczej. Bezzałogowe statki powietrzne doskonale sprawdzają się do wykonywania zdjęć grupowych, masowych, na których wszystkich uczestników zdarzenia z powodzeniem da się uchwycić.